Logamax plus GB062 - nowe wiszące kotły kondensacyjne BuderusLogamax plus GB062 to nowe kotły kondensacyjne dostępne w ofercie marki Buderus. Przeznaczone są do montażu zarówno w mieszkaniach jak i domach wolnostojących.

Logamax plus GB062 to wiszące kotły gazowe o kompaktowej, zwartej budowie i niewielkich wymiarach. Kocioł ten ma szeroki zakres modulacji mocy: od  od 3 do 24 kW, wyposażony jest w intuicyjny panel streowania z czytelnym wyświetlaczem oraz automatyką pogodową, wymiennik ciepła wykonany z nierdzewnego stopu aluminiowo-magnezowo-krzemowego.

Kotły Logamax plus GB062 mogą być zasilane gazem ziemnym lub „płynnym” (kategoria: II2ELwLs3B/P). Zmiana rodzaju gazu nie wymaga stosowania zestawu przezbrojeniowego, a jedynie regulacji i oznakowania przez autoryzowany serwis.

Same kotły mają klasę efektywności energetycznej A (ogrzewanie). Model dwufunkcyjny oznaczony jest dodatkowo klasą efektywności energetycznej A dla celów przygotowania ciepłej wody, przy wysokim profilu wydajności XL.

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem